افتتاح ۱۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد در شهرستان خرامه

تعداد ۱۰ واحد مسکن مددجویی به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان با همکاری گروه های جهادی و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان خرامه ساخته و به بهره برداری رسید.

به گزارش خرامه آنلاین؛ محسن رزمخواه فرمانده سپاه ناحیه خرامه گفت: تعداد ۱۰ واحد مسکن مددجویی به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان با همکاری گروه های جهادی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خرامه ساخته و در رزمایش جهادگران فاطمی۲ با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح شد و به خانواده های محروم تحت پوشش کمیته امداد واگذار شد.

رزمخواه افزود: گروه های جهادی بسیج سازندگی این ناحیه ساخت تعداد ۲۵ مسکن مددجویی در دست اقدام دارند که با همکاری و همیاری کمیته امداد شهرستان در حال احداث می باشد.

فرمانده سپاه خرامه در مراسم افتتاح نمادین یکی از این واحدهای مسکونی در روستای کفدهک گفت: ساخت مسکن و ایجاد سرپناه برای مددجویان را یکی از اولویت‌های مهم قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه خرامه و کمیته امداد شهرستان خرامه دانست.

وی افزود: زیر بنا این منازل ۶۰ متر می باشد که ارزش هر مسکن بیش از ۲۰۰ میلیون تومان که ۱۰۰ میلیون تومان بصورت تسهیلات بنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون تومان نیز بصورت کمک بلاعوض با همکاری کمیته امداد شهرستان، خیرین و گروه های جهادی تأمین شده است

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید